Fluid System Technologies Polska Elementy do instalacji przepływowych cieczy i gazów

Kariera

Przedstawiciel techniczno-handlowy

Zakres obowiązków:
  • Szukanie i pozyskiwanie nowych klientów w regionie
  • Doradztwo techniczne oferujące optymalne rozwiązanie techniczne
  • Opieka i wsparcie dla dotychczasowych klientów
  • Tworzenie ofert i pomyślne realizaowanie transakcji handlowych
  • Sporządzanie raportów z działalnosci
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie, kierunek techniczny (najlepiej budowa maszyn)
  • doświadczenie na stanowisku technicznym w zakresie mierzenia i regulacji, budowy maszyn - mile widziane
  • samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • zdolności prowadzenia negocjacji
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność reprezentacyjnego zachowania
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskieg –mile widziana
  • znajomość PC
Oferujemy:
  • wszechstronne wsparcie firmy macierzystej
  • pracę jako osoba fizyczna samodzielnie prowadząca działalność gospodarczą
  • bardzo interesujące wynagrodzenie w formie prowizji ze sprzedaży
  • stały bonus miesięczny do prowizji
  • przeszkolenie techniczne i handlowe
  • samodzielną i twórczą pracę
  • osobisty rozwój
  • notebook
  • pracę w miejscu zamieszkania
Miejsce wykonywania pracy:
  • Rejon Polski Północnej i Wschodniej

Angielska wersja życiorysu mile widziana, ale nie jest obowiązkowa.

Prosimy o przesyłanie CV na e-mail doradcy personalnego spółki:

Osoba kontaktowa: Jędrzej Krygier
E-mail:  [email protected]
Phone: +48 695 989 789

Ventile